Gel Dese Aşk 4.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Gel Dese Aşk 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gel Dese Aşk dizisinin yeni bölümü 29 Mart Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gel Dese Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/twpe3

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Yasemin Murat'ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Murat çapkınlık yapmıştır ve onun haberi yoktur. Barlas kadının kimliğini, ilişkiden haberdar olanları öğrenmeye kararlıdır. Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir. Murat, Yasemin'le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin'in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur. Bütün bunlar olurken Bahar sürekli Murat'ı arar. Murat'ın aramaları cevapsız bırakması, onu yok sayması Bahar'ı zıvanadan çıkarır. Kararını vermiştir. Tekrar Düdenli ailesinin evine girmek, Murat'a yakın olmak için planını işletir. Kimse Bahar'ın oyunundan haberdar değildir. Ama çok yakında hepsi bu oyunun piyonlarına dönüşecektir.

4 Yorum Var

 1. Anonim

  29 Mart 2020 - 17:28

  merakla bekliyorum devamını

 2. Anonim

  26 Mart 2020 - 19:28

  Çok iğrenç bir dizi hayret ATV nasıl yayınlıyor

 3. Anonim

  25 Mart 2020 - 19:55

  Berbat ucuz

 4. Sevda

  25 Mart 2020 - 00:55

  Igrenc bi dizi, böyle diziler yüzünden toplumlar hep bozuluyor. Bu adamda her dizide karisini aldatiyo!

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.